Popis

- - - - - - - - - -
Nebojte se kombinovat
Naše papíry k sobě navzájem skvěle ladí, proto další krok k eleganci a originalitě je výběr různých barevných variant papíru, nebo obálek.

Obálky na Vaše oznámení
V nabídce máme šest barevných variant obálek, spolu s nimi máte tři možnosti, jak obálku uzavřít.
První variantou je jen obálku zalepit navlhčením lepidla na klopě obálky. Druhá varianta je svázat obálku jutovým provazem.
A třetí, za nás nejelegantnější, slepit ji šestiúhelníkovým dukátkem z dýhy dubu s nápisem "láska". Jako třešničkou na dortu je Váš text na přední straně obálky, který ji pozvedne na úplně novou úroveň.

Rozmanitost, jedinečnost a láska k přírodě.
Milujeme, když vytvoříme z kusu neopracovaného dřeva něco nového, něco co má své poslání.
Přesně takové produkty vytváříme a o to víc nás těší Vaše podpora, díky které víme, že naše práce má smysl. DĚKUJEME ♥

Materiál
|
Kvalitní 300g papír |
Velikost
|
10 x 15 cm |
5
Rozhodně doporučuji, tisk je kvalitní a dodání bylo extrémně rychlé i přesto, že jsme měli vlastní deisgn na míru a k oznámením jsme přidali i dřevěné dukátky. Komunikace byla vždy bezproblémová a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Moc děkujeme!
5
Maximální spokojenost. Ve středu odpoledne objednáno, ve čtvrtek dopoledne doručeno. Vše kvalitní a krásně zabaleno. Profi práce. Díky moc a ať se daří!
2
Oznámení v kraftu je velice špatně čitelné, tisk byl křivý, dolní okraj umazaný od barvy. 2 pečetě dorazily zlomené. Za tuto cenu jsem čekala mnohem více.
Dobrý večer Andreo.
Mrzí nás, že jste nebyla s oznámením spokojená i přes to, že jste si objednala vzorník našeho oznámení, proto nerozumím reakci, že tisk je špatně čitelný i přes to, že jste si ho po obdržení vzorníku vybrala. V každém případě jste nás měla kontaktovat, že nebylo něco v pořádku a spolu bychom vše co v nejrychlejším čase vyřešili. Takto jste nám nedala moc velkou možnost na nápravu. Osobně se s Vámi spojím abychom toto nedorozumění vyřešili.
Pokud v balíčku opravdu byly dva dukátky zlomené, posíláme vždy nějaké navíc, takže věřím, že v tomto případě počet dukátků byl v pořádku.
5
Dodání bylo extrémně rychlé. Odeslali jsme to ve středu večer a v pátek ráno už jsem měla oznámení v ruce.
5
Se vším jsme spokojeni. Okamžité jednání, rychle dodání a krásnéě vše zabaleno
5
Nadherne, super domluva, rychle jednani.