Náš příběh

S láskou ke dřevu: seznamte se s dřevěnými produkty značky mywoodstyle
 
Dřevo nás vždy velmi inspirovalo. Jelikož je to přírodní materiál, jeho využití a nápadů, co z něj vytvořit, je neomezené množství. Na této práci nás nejvíce baví vymýšlení a hlavně vytváření nových produktů, které se snažíme vyrábět přesně tak, aby měly své využití a smysl. Celý příběh začal v roce 2019, kdy jsme postupně začali plánovat naši svatbu. Samozřejmě jsme ji chtěli mít po všech stránkách originální, proto jsme začali přemýšlet, jak toho dosáhnout.
 
Chtěli jsme něco opravdu jedinečného, čím si budeme náš den D navždy připomínat. Začali jsme tedy vymýšlet naše první dřevěné fotoalbum, které jsme chtěli využít jako svatební knihu na památku. Hlavním účelem bylo lepit na stránky fotoalba různé fotografie, psát vzkazy a přání do manželství. Z našeho prvního výrobku jsme měli ohromnou radost, protože mělo na svatbě veliký úspěch. Tehdy nás to napadlo, vytvořili jsme něco originálního. Rozhodli jsme se proto o sdílení na sociálních sítích, po kterém jsme na fotoalbum dostali samé pozitivní ohlasy. Oba jsme totiž velice podnikaví, proto to nemohlo dopadnout jinak, než že jsme se do toho pustili po hlavě. Rozhodli jsme se tedy pořídit vlastní speciální tiskárnu na dřevo a výrobu začít pomalu rozšiřovat. Nejvíce na tom všem nás okouzlil potisk bílou barvou, který je velmi netradiční a jedinečný. O produkty byl ohromný zájem, proto jsme se rozhodli vytvořit eshop, na kterém budeme naše produkty nabízet. Nejvíce jsme se zaměřili na různé svatební produkty a dekorace.
 
Co se týče svatebního fotoalba, to našim zákazníkům vyrábíme na míru, přesně podle jejich představ. Na výběr máme z více variant. Jedná se o desky z břízy, topolu a dubu. Ke každému fotoalbu je také možné si vybrat různé barevné varianty papíru, které jsme vybírali tak, aby se hodili ke všem druhům desek. Součástí fotoalba můžou být i další doplňky, jako jsou například fotorůžky na nalepení fotografie, nebo fix na případné popisky. Pokud má fotoalbum posloužit jako dárek někomu druhému, je zde možnost si na vnitřní stranu desek napsat věnovaní, kterým budete chtít obdarovaného potěšit. Můžete si tak sami vytvořit osobitý  produkt podle Vašich představ. 
 

love-briza-hneda.jpg

Úspěchy se dostavily velmi rychle. Už první rok jsme vytvořili pro naše zákazníky tisíce fotoalb. Každému zákazníkovi na míru, s různými motivy. Velmi brzy jsme naši nabídku rozšířili o spoustu nových svatebních produktů ze dřeva. 

Když jsme přemýšleli nad originální formou svatebního oznámení, napadlo nás vyrábět je právě ze dřeva. Po dlouhém přemýšlení a plánování, jak tuto myšlenku zrealizovat, jsme přišli na správný způsob. Materiál, z kterého je budeme vyrábět, bude dřevěná dýha. Nyní máme na výběr ze dvou variant. Jedná se o hnědý americký ořech s bílým potiskem a o světlou variant dýhy z dubu s potiskem černým. 

I přes obrovský zájem jsme postupem času chtěli oslovit i jinou skupinu zákazníků. Proto jsme se začali zaměřovat i na rodiny s dětmi. Vytvořili jsme plnou škálu dalších produktů. Soustředíme se jak na děti, tak i na různé doplňky do domácnosti, jako jsou například dubová prkénka, nebo dřevěné nástěnné hodiny. Z dětského světa se zaměřujeme převážně na dřevěné desky s fotografií, dřevěné jmenovky na stěnu, které jsou vyřezávané na laseru a mnoho dalšího.

 I přesto, že jsme produktů měli spoustu, stále jsme přemýšleli, čím naši nabídku ještě obohatit. Povedlo se nám to v loňském roce, kdy nás napadlo vyrábět věci z papíru. Říká se přeci, že papír je také „jakási jiná forma dřeva.“ Opět jsme se zaměřili na netradiční formu grafiky a použití kvalitního papíru. Rozšířili jsme se tedy o svatební papírová oznámení, jmenovky a mnoho dalšího. 

img-2430.jpg

Jelikož naši práci děláme s láskou, velikou radost nám dělají pozitivní ohlasy a recenze od našich zákazníků. Spoustu jich naleznete na našem eshopu. Cílíme na originalitu produktu, proto každému zákazníkovi zpracujeme návrh na míru podle jeho představ a přání. Pokaždé tak vznikne originální produkt, ke kterému má každý osobní vztah. 

Naše produkty vyrábíme s osobním přístupem a láskou ke dřevu.