MyWoodstyle.cz má DOVOLENOU od 14.2. - 23.2.2020 - Objednávky v tomto termínu budou expedovány nejdříve 24.2.2020 - Děkujeme za pochopení ❤ ...a za to čekání jsme si pro Vás připravili skvělou slevu 100 Kč, kterou uplatníte slevovým kódem „ DOVOLENA “.

Náš příběh

Vážení zákazníci i návštěvníci stránek naší firmy MyWoodStyle.cz. 

Rádi bychom se představili a nastínili Vám naši cestu od nápadu až po naplnění první krabice našimi originálními dekoracemi.

Tym


Ondra_web

Ondřej Pomahač

„výrobní guru a návrhář“

     Jednoho mrazivého, ale krásného zimního večera jsem přemýšlel, čím zaplnit stěnu svého nového zrekonstruovaného bytu. Zvažoval jsem mnoho variant. Na internetu je široká nabídka dekorací, ale žádná se mi nejevila dost originální. Potřeboval jsem něco, co by uchvátilo každého, kdo do mého bytu vejde. Přebíral jsem se obrovským množstvím různých tvarů i velikostí samolepek na zeď, ale vše mi připadalo jednotvárné a nezajímavé. Když jsem začínal propadat panice, kterou způsobila má vybíravost a touha po originalitě, pohleděl jsem na polici, kde mám vystavených pár lahví dobrého alkoholu (samozřejmě plných J), mé oči utkvěly na láhvi Jagermaistera a jeho logu. Představil jsem si toho krásného jelena na své stěně, to by bylo něco opravdu neobvyklého. Dekoraci jelení hlavy na zeď vytvořím z hoblovaných prken SÁM!

     Po několika dnech, od prvních náčrtů až po konečné nalepení na zeď, se dostavil neuvěřitelný výsledek. Mnohokrát jsem očima spočinul na svém díle a dlouho se kochal. Toho dne jsem pořádal „kolaudaci“ pro své přátele. Jelen měl být třešničkou na dortu. Byl jsem neuvěřitelně zvědavý na reakce mých přátel, hlavně na mé jedinečné dřevěné dílo. A bylo to tu! Kdokoli prošel okolo stěny, na které byl dřevěný jelen, se zastavil a obdivoval ho, stejně jako já, s prosbou, zda bych jim nevyrobil stejného jelena, nebo jiné zvíře.

     To byla ta chvíle, kdy jsem si uvědomil, že takovou dekoraci může mít a zvelebit si tak svůj domov opravdu každý. Od dětských let jsem veliký kutil, miluji práci se dřevem, s Tomášem jsem kamarád už dlouhá léta a vím, že je to velmi podnikavý člověk se skvělými nápady a který se pro věc dokáže zapálit a dát do toho vše. Společná láska k dřevu s našimi nápady nám vnuklo myšlenku, která byla prvním semínkem ve  zrodu značky MyWoodStyle. 

 

 

Tomas_web

Tomáš Čermák

„fotograf a grafik“

   Fotografováním a grafikou se zabývám již deset let a mohu říct, že velmi úspěšně. S našimi dovednostmi se navzájem skvěle doplňujeme. Výsledek naší společné práce máte právě před sebou.

     S Ondřejem jsme velcí kamarádi už od školky, znám ho od doby, kam jen moje paměť sahá a už tenkrát byl velký kutil. My, jako malé děti jsme si většinou hráli s bábovičkami a lopatkou, on si hrál s vrtačkou a kladivem. Oba jsme velmi podnikaví a Ondřejův nápad vyrobit si vlastní obraz, nás oba přímo nakopl. Vymysleli jsme prvních dvanáct návrhů, k některým jsme přidali i další barevnou variantu a to celé během jednoho týdne. Spojili jsme své dovednosti a byli jsme nadšení do práce, protože jsme měli stejnou vizi i víru v to, že děláme něco, co nadchne nejen nás, ale i ostatní. Jako každý nápad, i ten náš se zaměřoval především na konečný výsledek, ale nepomysleli jsme, kolik práce a času bude potřeba vynaložit, abychom jej opravdu zrealizovali a uvedli na trh.

     Časem jsme produkty rozšířili také o JUNIOR sérii, která je určena pro ty nejmenší a zkrášlí jejich pokojíčky. Teď jsme konečně „na začátku“, tímto Vám představujeme naši značku MyWoodStyle. Věříme, že budete z našich výrobků stejně nadšení, jako my první večer před stěnou s majestátním jelenem.