Obraz na malířském plátně #strom Lásku, kterou si pověsíte na zeď.

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 7

Vzpomínka na Váš velký den.

Mějte nezapomenutelnou památku na váš velký den s naším originálním svatebním obrazem na plátně. Každý svatební host si na něj může přidat svůj podpis, čímž vytvoříte jedinečnou vzpomínku, kterou si s láskou pověsíte na zeď.

Naše prvotřídní malířské plátno je vyrobeno z 100% bavlny s gramáží 370g/m2, napnuté na kvalitním dřevěném rámu, zajišťujícím trvanlivost a eleganci.

Grafika je pečlivě tisknuta našimi na speciální tiskárně a je plně přizpůsobitelná vašim představám. S rozměry 35 x 55 cm poskytuje dostatek místa pro jména novomanželů, datum svatby a podpisy hostů. Stačí nám napsat jména a datum svatby do poznámky, a my se postaráme o zbytek.

Před výrobou vám zašleme zpracovanou grafiku na váš email ke kontrole a schválení, abyste měli jistotu, že je vše přesně podle vašich představ.

Fix na popisky a malůvky ?
Cena 900,83 Kč bez DPH
1 090 Kč    
Kategorie Na malířském plátně
 

A teď něco o parametrech.

Vytváříme ze dřeva originální produkty, které mají smysl. Vyrobíme i pro Vás jedinečný obraz na míru, který se stane dokonalou vzpomínkou na Váš den D. Jedná se o prvotřídní malířské plátno ze 100% bavlny s gramáží 370g/m2 napnuté na kvalitním dřevěném rámu. Velikost obrazu je 35 x 55 cm, bude tak dostatek místa na Vaše podpisy, malůvky a přání.

IMG_0458_podpisy_sm

Rozmanitost, jedinečnost a láska k přírodě.

Milujeme, když vytvoříme z kusu neopracovaného dřeva něco nového, něco co má své poslání.

Přesně takové produkty vytváříme a o to víc nás těší Vaše podpora, díky které víme, že naše práce má smysl. DĚKUJEME ♥

S_LASKOU_MY

Materiál plátna 100% bavlna
Gramáž 370g/m2
Rám Dřevěný
Rozměr obrazu 35 x 55 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: